28 січ 2022 р.1 хв

Пам’ятні історичні дати січня

Оновлено: 23 лист 2022 р.

У січні місяці у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів національно-патріотичного виховання.

Державне свято День Соборності України учні відзначали урочисто. Для школярів 5-6 класів педагогом організатором Анжелікою Сарканич проведено тематичні уроки національно-патріотичного виховання «Єднання заради незалежності». Учням старших класів переглянули фільм «Свято Злуки. Політика пам’яті».

27 січня День пам’яті жертв голокосту. З учнями 6 класів проведено виховний захід «Нацистські табори смерті».

А напередодні Дня пам’яті героїв Крут класними керівниками Ганною Хайнас та Уляною Сенюк проведено виховні години «Національний урок історії. Герої Крут».

Бібліотекар закладу Сніжана Штець провела годину спілкування з учнями 11 класів «Крути: і сум, і біль, і вічна слава».

Наші герої, як майже століття тому, гинуть заради кращого життя нащадків. Пам’ятаймо їхні подвиги, так само, як не забуваємо подвиги героїв Крут.