top of page

Андріївські вечорниці 2020 (фото, відео)


З давніх-давен славилась Україна своїми звичаями та традиціями. І, напевно, забути їх сьогодні було б гріхом.


Серед усіх зимових свят найцікавішим, найвеселішим і найочікуванішим для молоді є День Андрія. З нагоди цього свята у Верхньовизницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено надзвичайно цікаву етновечірку. Учні 9-10-х класів зібрали багато матеріалу про Андріївські вечорниці. Під керівництвом педагога-огранізатора А.В. Сарканич, психолога школи М.В.Богдан, класних керівників 10-х класів С.А.Марцій та М.В.Махлинець захід переріс у свято народної мудрості. Учні мали велике бажання відроджувати й оберігати народні звичаї, робити добре й мудре.


…Сцена школи перетворилась на велику українську світлицю, яка нагадала нам про життя і побут наших матусь і бабусь. Старовинна піч, посуд, вишивка, Божі образи на мить перенесли нас у минуле. Тут лунали пісні, жарти, ігри, танці. Найзагадковішими були хвилини ворожіння, коли дівчата вгадували свою долю. Не обійшлись вечорниці і без гостинців. Яблука, груші, сухофрукти, калита, вареники, баники і фанки «по-визницьки» стали для всіх приємними смаколиками. Із жартівливими піснями на свято завітав ансамбль «Дивоцвіт» (керівник М.Ф.Євтушенко).


Перед глядачами ожили ігри та забави наших предків. Вони – невичерпна скарбниця. У ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня. Упродовж свята артисти і глядачі були переповнені почуттям любові до рідного краю. Отож нехай у нас завжди живим вогником світяться обереги пам’яті!
Переглянути весь ФОТОАЛЬБОМ

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


Пост: Blog2_Post
bottom of page