top of page

Вишиванка – 2023 (фото)А українська вишиванка – диво, У ній народу код, його душі. І кожному в ній зручно і красиво, Вдягнути ж вишиванку поспіши.

І гордо йди у ній по цілім світі, Та мовою своєю розмовляй! І хай сміється сонечко в зеніті – Ти рідного свого не забувай!

Вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. А тому знати про існування такої події як День вишиванки повинен кожен українець.

Особливе значення День вишиванки має саме 2023 року – тоді, коли росія продовжує повномасштабну війну проти України. Одягнена вишиванка 18 травня стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці - вільний народ.

День вишиванки – подія, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню. Саме з цією метою, вже традиційно, колектив Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів приєднався до відзначення Дня вишиванки. Гарно та цікаво проведено флешмоби, танок з рушниками, виховні бесіди.

У цей день варто пам’ятати свою національну та громадянську позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. 

Переглянути весьОстанні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page