• Verkhnovyznytska Shkola

Вітаємо Любов Іллешівну Возняк із нагородженням обласною педагогічною премією ім. А.Волошина!

Оновлено: 5 груд. 2020

Щороку, напередодні Дня працівників освіти на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» обласний департамент освіти і науки проводить урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На свято запрошуються одні із кращих педагогів Закарпаття.


Особливою родзинкою такого почесного зібрання є нагородження з нагоди Дня працівників освіти обласною педагогічною премією імені Августина Волошина окремих педагогів районів і міст області за багаторічну і сумлінну творчу працю, особливі заслуги в реалізації державної політики в галузі освіти, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.


Не був виключенням і це рік. Сьогодні, 01 жовтня в урочистостях взяли участь представники Мукачівського району: Ващенок Микола Миколайович, начальник відділу освіти Мукачівської райдержадміністрації, Федорчук Юрій Володимирович, голова Мукачівського районного комітету профспілки працівників освіти і науки.


Нам дуже приємно відмітити участь у цьогорічній делегації Любов Возняк, вчителя математики нашої Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку представлено до нагородження щорічною обласною педагогічною премією імені Августина Волошина.


Щиро вітаємо нашу колегу Любов Іллешівну із почесною нагородою! Вчителька цілком і безперечно заслуговує таке визнання за той весь вклад у розвиток освіти як школи так і району, що вона натхненно робить протягом всієї своєї педагогічгної діяльності. 

Дивіться також:

В УЖГОРОДІ ПРИВІТАЛИ ТА ВІДЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ ОСВІТЯН ОБЛАСТІ

84 перегляди