• Verkhnovyznytska Shkola

Вітаємо Любов Іллешівну Возняк із нагородженням обласною педагогічною премією ім. А.Волошина!

Щороку, напередодні Дня працівників освіти на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» обласний департамент освіти і науки проводить урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На свято запрошуються одні із кращих педагогів Закарпаття.


Особливою родзинкою такого почесного зібрання є нагородження з нагоди Дня працівників освіти обласною педагогічною премією імені Августина Волошина окремих педагогів районів і міст області за багаторічну і сумлінну творчу працю, особливі заслуги в реалізації державної політики в галузі освіти, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.


Не був виключенням і це рік. Сьогодні, 01 жовтня в урочистостях взяли участь представники Мукачівського району: Ващенок Микола Миколайович, начальник відділу освіти Мукачівської райдержадміністрації, Федорчук Юрій Володимирович, голова Мукачівського районного комітету профспілки працівників освіти і науки.


Нам дуже приємно відмітити участь у цьогорічній делегації Любов Возняк, вчителя математики нашої Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку представлено до нагородження щорічною обласною педагогічною премією імені Августина Волошина.


Щиро вітаємо нашу колегу Любов Іллешівну із почесною нагородою! Вчителька цілком і безперечно заслуговує таке визнання за той весь вклад у розвиток освіти як школи так і району, що вона натхненно робить протягом всієї своєї педагогічгної діяльності. 

Дивіться також:

В УЖГОРОДІ ПРИВІТАЛИ ТА ВІДЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ ОСВІТЯН ОБЛАСТІ

84 перегляди

Останні пости

Дивитися всі