top of page

Громадське обговорення: доцільність проведення олімпіад та конкурсів у період епідемії COVID-1930 жовтня 2020 року пройшло позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв'язку загостренням епідеміологічної ситуації у регіоні. Відповідно до протоколу засідання № 40, до "червоної" зони віднесено міста Ужгород, Берегово, Ужгородський, Великоберезнянський, Перечинський райони, а в інших адміністративно-територіальних одиницях спостерігається підвищення рівня захворюваності на COVID-19.


У зв’язку із зазначеним та з метою запобігання подальшому поширенню гострої респіраторної хвороби серед учасників освітнього процесу департамент освіти і науки обласної державної адміністрації виносить на громадське обговорення питання доцільності проведення II та III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і конкурсів, у тому числі мовно-літературних.


З метою вивчення думки, просимо долучитися до громадського обговорення усіх небайдужих колег, батьківську громадськість й учнів нашої школи, а також інші зацікавлені сторони. Для цього пропонуємо заповнити відповідну онлайн-анкету, що нижче:

 

АНКЕТА Доцільність проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і конкурсів, у тому числі мовно-літературних258 переглядів

Останні пости

Дивитися всі
Пост: Blog2_Post
bottom of page