top of page

День Гідності та Свободи (фото, відео)З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом під час двох революцій з різницею у 9 років: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності і, заради майбутнього – відданої самопожертви. В ці історично-складні часи ми вкотре довели, що Єдність і Свобода – невід’ємні складові ДНК нашої нації.

Ці події не лише змінили хід української історії, а й продемонстрували готовність нашого народу в будь-який момент стати на захист свободи вибору, свободи слова та думки, рівності, поваги, верховенства права та демократії, навіть ціною власного життя.

Цьогоріч День Гідності та Свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення рф, яке розпочалося 24 лютого. Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора.

У Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів Анжелікою Сарканич, педагогом-організатором проведено захід-реквієм з учнями 10 класу, присвячений Дню Гідності та Свободи «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!».


Вчителі початкових класів виготовили з учнями «сердечка гідності» та «браслетки незламності» й обговорили необхідність брати посильну участь у зміцненні єдності нашого народу.


Сьогодні віддаємо шану і кожному українському воїну, який захищає нашу державу, втілюючи наші мрії та прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Нехай цей день нагадує нам про те, що наша сила – у єдності і разом ми зможемо подолати усі негаразди.

З Днем Гідності та Свободи!

Слава Україні!


Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page