top of page

Дивосвіт дитячих талантів (фото, відео)Діти повинні жити у світі краси, музики, фантазії, творчості…

В. Сухомлинський

За вікном похмурий весняний день, а у приміщенні Верхньовизницького закладу галасливо і радісно. Тут готуються до виступу юні таланти. У гарно оформленій залі пахне бузком, звучить ніжна мелодія. Вмить все затихає. Зі словами привітання свято розпочинає голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб.

На заході також були присутні: Віталія Зварич головний спеціаліст відділу освіти і культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради, Марія Окс спеціаліст відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради, Кушнір Михайло – староста Верхньовизницької громади.

На огляд журі представлено 6 номерів різножанрового характеру:

  • пісні «Вишиванка» та «Шкільний дзвінок» – вокальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник – М.Ф. Євтушенко, вчитель музики);

  • пісня «Мамина сорочка» – учениця 9 класу Лубочко Іванна (керівник – Євтушенко М.Ф., вчитель музики)

  • власна поезія «Мова» – учениця 9 класу Лубочко Іванна (керівник – Хайнас Г.М., вчитель зарубіжної літератури)

  • поезія «Писала калина листи з України» – учениця 11 класу Крисина Крістіна (керівник – Хайнас Г.М., вчитель зарубіжної літератури);

  • танець «Клен зелений» – хореографічний колектив «Соколи» (керівники – Сарканич А.В., педагог-організатор та Богдан М.В. – психолог).Віталія Зварич та Марія Окс дали високу оцінку підготовці та проведенню свята, щиро висловили подяку учням та вчителям.

На завершення Ольга Хайнас, директор закладу, подякувала журі за високу оцінку, юним талантам та їх керівникам за цікаві виступи, гарний настрій, позитивні емоції.

Останні пости

Дивитися всі

ความคิดเห็น


Пост: Blog2_Post
bottom of page