top of page

Дитинству – безпечні дороги! (фото)З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. проведено Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

17 травня 2023 року проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Вчитель основ здоров’я Уляна Сенюк провела тематичні уроки в 5, 6 та 8 класах «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Знай та розпізнавай дорожні знаки», «Безпека дорожнього руху – це життя!».

Класні керівники організували виховні години на теми: «Увага на дорозі – життя у безпеці», «Знавці правил дорожнього руху», «Твоя дорога до школи», «Безпека на дорозі – безпека життя», «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність», «Твій друг – безпечний рух».

Тож, бережіть своє життя та здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! Наше життя та здоров’я – це наша відповідальність!


 

Переглянути весь


Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page