top of page

Доброчесність перемагає (фото)


Розвинуте середовище, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності, справедливості та доброчесності, це той мінімум в якому всім нам хочеться жити та спілкуватися. Щоб створити таке суспільство потрібно, щоб більшість його членів свідомо поділяли ці цінності. Адже, разом з викликами воєнного часу ми отримали ще дещо – шалену хвилю зростання довіри одне до одного й емпатію.

Ми вкотре довели собі та всьому світу, що українці як ніхто інший вміють об’єднуватися заради спільної перемоги. Та попри всі складнощі та негаразди найкращий момент навчати наших дітей доброчесності, адже це те, що може суттєво посилити наше суспільство та державність. Адже, в школі діти активно вчаться спілкуватися з іншими людьми і будувати стосунки. А вчитель як модератор має можливість спрямувати їх у правильному напрямку, показати і навчити, як чинити у спірних ситуаціях.

З 1 листопада по 9 грудня в нашій школі був проведений Тиждень доброчесності для 5-11 класів. На заходах, які проводили класні керівники, навчальні та пізнавальні інтереси учнів були присвячені темі доброчесності, знайомству школярів з поняттям «доброчесність», актуалізації знань про корупцію і її негативні наслідки. У 5-6 класах – це «Магічний урок доброчесності», у 7-8 – «Що таке корупція», у старшокласників «Добро. Чесність», «Конфлікт інтересів». В 10-11 класах уроки на тему «Антикорупційні дебати».


 

Переглянути весь


Останні пости

Дивитися всі

Kommentare


Пост: Blog2_Post
bottom of page