![](https://static.wixstatic.com/media/491d11_4edf76b205384ce6804de68d7656a34f~mv2.png/v1/fill/w_49,h_26,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/491d11_4edf76b205384ce6804de68d7656a34f~mv2.png)
16 грудня вчителі початкових класів Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли участь у тренінгу «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення», який провела Січка Вікторія Олександрівна. Тренер зуміла активізувати роботу всіх учасників. Було проведено різноманітні форми й методи роботи, які спонукали учасників до обговорення прикладів власного діяльнісного підходу. Тренінг пройшов в теплій та дружній атмосфері, учасники невтомно працювали, генерували ідеї, проявляли творчий підхід.
Приємно відмітити, що всі присутні отримали методичний посібник «Проєктна робота в початковій школі».