top of page

Зарахування учнів до 1 класуУ Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів розпочато прийом документів для зарахування учнів в перший клас 2022-2023 навчального року.

При зарахуванні дітей ми дотримуємося Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367 (далі – Порядок) та листа МОН України від 16.04.2022 № 1\4202-22 «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти».

Терміни зарахування

Прийом документів для зарахування до 1 класу Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів триватиме до 31 травня 2022 року за адресою:

✉ вул. Миру, 56 с. Верхня Визниця.

Документи для зарахування

Для зарахування до 1 класу необхідно подати заяву.

До заяви обов’язково додати:

  • копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)

  • копію ідентифікаційного коду дитини (за наявності)

  • оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о

  • картку профілактичних щеплень за формою первинної облікової документації №063/о.

Першочергове зарахування за місцем проживання

Першочергово до 1 класу зараховують дітей, місце проживання яких на території обслуговування ЗЗСО підтверджене. Для цього батьки надають документи, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу.

У зв’язку із запровадженням воєнного стану та згідно з Порядком під час прийому документів на зарахування до 1 класу, діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів, визначених підпунктом І пункту 4 розділу ІІ Порядку зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів.


130 переглядів

Останні пости

Дивитися всі
Пост: Blog2_Post
bottom of page