top of page

Засідання МО вчителів оздоровчо-естетичного циклу (фото)Писанка – це неповторне багатство.

Його треба берегти, як безцінний скарб!

Нам слід пишатися ним перед усім світом.

О. Довженко

У Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання методичного об’єднання оздоровчо-естетичного циклу на тему «Шляхи розвитку творчої особистості», на якому була присутньою головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Кольчинської селищної ради Віталія Юріївна Зварич.

У наш час учитель, щоб досягти бажаних результатів, повинен бути цікавим учням. Змотивувати їх до здобуття нових знань можна застосуванням різних форм та методів, а також неординарністю особистості педагога та його творчістю.

Вчитель трудового навчання, Ольга Ревті провела відкритий урок у 7-х класах на тему «Добір конструкційних матеріалів та інструментів для виготовлення писанки. Підготовка основи виробу до оздоблення. Виготовлення писанки», який пройшов у дружній, робочій обстановці. У ході заняття було застосовано різноманітні форми роботи. Учні натхненно працювали над створенням писанок і порадували своїми виробами присутніх.

При обговоренні відвіданого заняття колеги відмітили, що Ольга Іванівна урок зробила справжнім святом, на якому вчителька сприяла вихованню поваги до звичаїв і традицій українського народу та любові до народного мистецтва. Виставка учнівських робіт вигравала барвами та захоплювала різноманітністю технік.

Писанка – символ України, душа українського народу, праматір народного декоративно-прикладного мистецтва. Наші предки вірили у чарівну силу писанок. Тож створімо нові власні писанки, подаруймо їх своїм рідним, друзям, бажаючи щастя та здоров’я!

 

Переглянути весь


119 переглядів

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page