top of page

Засідання МО оздоровчо-естетичного циклу (фото)Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники.
Т. Фулпер

07 листопада, згідно плану методичного об’єднання вчителів оздоровчо-естетичного циклу, відбулося чергове засідання на тему «Розвиток креативного потенціалу учнів на уроках оздоровчо-естетичного циклу».

Засідання пройшло в доброзичливій і щирій атмосфері співробітництва. Вчителі методичного об’єднання відвідали урок з музичного мистецтва у 7-А класі на тему «Аранжування в музиці Н.Паганіні каприз № 24. А. Олійникова «Музика слова», вчитель - Микола Федорович Євтушенко.

Урок був проведений на високому методичному рівні. Педагог використав різні методи навчання для розвитку інтелекту учнів, художнього мислення, можливості виявляти власну музичну творчість. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом.

Після уроку відбулось обговорення, де педагоги проаналізували відвідане заняття та поділились своїми враженнями. Також були заслухані і обговорені доповіді вчителів.


Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page