top of page

Засідання шкільного методичного об᾽єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу (фото)


9 листопада у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання методичного об᾽єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Марія Тягур – голова методоб᾽єднання оголосила порядок денний, звернула увагу на те, що засідання підпорядковане головній проблемі, над якою працює наше МО «Творче використання прогресивних технологій навчання та сучасних прийомів педагогічної техніки на уроках».

Вчителі Наталія Кость, Марина Гузинець, Оксана Хайнас, Анжеліка Сарканич поділилися власними напрацюваннями з даного питання.
Відповідно до плану роботи МО з доповіддю «Формування життєвих компетентностей учнів засобами ІКТ на уроках української мови та літератури» виступила Марія Махлинець.


Марина Безик провела відкритий урок з англійської мови на тему «Їжа». Під час обговорення Марина Гузинець, вчитель німецької мови відмітила, що Марина Василівна активізувала діяльність учнів від початку уроку. Вчителька використала різні види роботи: фонетичну зарядку, словникову роботу, аудіювання, роботу в парах... Учні були учасниками відомого шоу «Мастер шеф». Оксана Хайнас зауважила, що матеріал уроку підібраний правильно з наукової точки зору, в повній мірі відповідає особливостям школярів. Теорія підкріплюється життєвим досвідом дітей, використовується зв᾽язок з раніше вивченим матеріалом. На уроці була створена комфортна атмосфера для самореалізації кожної дитини.


Класний керівник 10-А класу Ганна Хайнас провела виховну годину, присвячену Дню української мови та писемності на тему «Мово рідна – вічна таємнице». Наталія Кость відмітила високу майстерність проведення заняття, лексичне багатство рідної мови, її мелодійність, ніжність. Наша мова пройшла крізь віки і століття, пережила лихоліття, та ніхто не зміг її знищити. Завдяки народові наша мова живе і буде жити вічно!


На завершення Ольга Ревті, заступник директора підвела підсумки роботи методичного об᾽єднання.


 

Переглянути весьОстанні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page