top of page

Зупинимо булінг разом! (фото)На сьогодні у світі критичною залишається проблема насильства і, зокрема, булінгу – цькування та проявів агресії до особистості з метою її приниження. Україна – в першій десятці країн Європи за його поширеністю з-поміж 11-15 річних школярів. Зовнішність, вимова, поведінка, успіхи в навчанні, статки родини – все це може стати причинами цькування дитини.

З 13 по 17 лютого в Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено низку заходів з протидії поширенню булінгу «Стоп, булінг!».

Класні керівники провели бесіди з елементами тренінгу на тему "Стоп, булінг!" Під час цих занять особливу увагу зупиняли на відмінностях булінгу від конфліктів чи сварок. Розповідали й про види булінгу.

Старшокласники переглянули відеоролики «Нік Вуйчич про булінг у школі», «Булінг у школі та як з ним боротися – говоримо з Уповноваженим Президента України...»

Складено та розповсюджено серед учнів 1-11 класів листівки на тему «Зупинимо булінг разом!».

Відбулася виставка малюнків на тему «Шкільному булінгу скажемо – Ні!».

Шкільним психологом Мариною Богдан проведено анкетування на тему «Я і булінг» та оновлено інформаційні стенди «Стоп булінг!», «Види булінгу».

Сніжана Штець, завідувач бібліотеки, підготувала книжкову виставку з даної тематики.

Булінг та насилля краще попередити, ніж усувати!

 

Переглянути весь


 

До теми

Знайомтеся з рубрикою на нашому вебсайті "Bully Free Zone" - про булінг та заподіяння йому:


89 переглядів
Пост: Blog2_Post
bottom of page