top of page

Зі святом весни - з днем 8 Березня!


Дорогі колеги-жінки, шановні працівниці та милі дівчата Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів!

Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності та краси – Міжнародним жіночим днем!


Прийшла весна! А разом з нею – Міжнародний жіночий день 8 Березня. Він присвячений найчарівнішій, наймилішій, найзагадковішій, одним словом – жінці!


Жінка і весна… Ці милозвучні слова такі різні, але водночас й схожі. Адже жінка така ж чарівна, привітна, чутлива та тендітна, хоча інколи буває мінливою та примхливою, як рання весна. А скільки всього ще поєднується в жінці…


У цей прекрасний березневий день бажаю Вам міцного здоров’я, щасливої жіночої долі, нев᾽янучої краси, ніжності і тепла, радості, натхнення, нових звершень, успішних справ та приємних зустрічей. Хай добром і щирістю стеляться життєві дороги, в душі панує любов і гармонія, в серці завжди буяє весна, а кожна мить буде неповторною, прекрасною та багатогранною!


Нехай втілюються в життя Ваші найзаповітніші мрії, поруч завжди будуть лише щирі люди. Щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості, із впевненістю та спокоєм! Хай мир і злагода завжди панують у Ваших домівках, а весняний вітер приносить тільки позитивні зміни! Зі святом весни!


З повагою

Ольга Хайнас,

в.о. директора Верхньовизницького

ЗЗСО І-ІІІ ступенів


63 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page