top of page

З Днем захисника України, Днем Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!


Наш колектив жіночий хоче привітати Вас, чоловіки, з вашим славним святом. І прийміть у цей святковий час Цілу низку побажань від нас.

Дорогі колеги-чоловіки та працівники

Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди трьох свят, які ми відзначаємо, щороку 14 жовтня, – Дня захисника України, Свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір - це заступниця і покровителька наших захисників.

Сьогодні з глибокою повагою ми вшановуємо тих, хто у кращих традиціях нашого славного козацтва стоять на захисті Української державності, оберігаючи цілісність та незалежність нашої країни. Щирі слова вдячності та шани адресуймо сьогодні захисникам за самовіддане та жертовне служіння Україні, її народу.

Щиро бажаю усім міцного здоров’я, твердості духу, бути завжди на висоті, підкорювати небувалі вершини, впевнено йти до своєї мрії, залишатися вірними своїм цілям, незалежно від життєвих обставин, примножувати добрі справи. Будьте надійною опорою для ваших рідних і близьких. Хай мир і злагода запануютьнад Україною!

Нехай Пресвята Богородиця береже Вас під своїм Покровом!


З найкращими побажаннями

Ольга Хайнас, директор

та весь жіночий колектив

Верхньовизницького

ЗЗСО І-ІІІ ступенів

55 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Kommentare


Пост: Blog2_Post
bottom of page