top of page

З Новим роком та Різдвом Христовим!Дорогі учні, колеги та працівники Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів!

От і минає неймовірно складний рік, який назавжди залишиться в нашій пам'яті. Ми пам'ятатимемо ранок 24 лютого, ми пам'ятатимемо перші звуки сирен, до яких уже звикли, ми пам'ятатимемо наших найкращих і найсильніших захисників, до втрат яких ніколи не звикнемо, ми пам'ятатимемо…

Для нашого закладу цей рік був сповнений різнопланових подій та викликів. Але ми з Вами кожного дня надійно тримали свій фронт: приймали людей, яких війна змусила залишити рідні домівки, облаштовували укриття, волонтерили, навчали і виховували… Всі докладали неймовірних зусиль, щоб наші діти могли вчитись. Низький уклін Вам всім і шана! Щира подяка батькам за допомогу і розуміння – лише разом з Вами ми зможемо створити для наших дітей найкраще освітнє середовище, в якому їм буде безпечно і комфортно.

Відкриваючи першу сторінку Нового переможного 2023-го року, бажаю Вам миру, злагоди, терпіння, добра та благополуччя. Сподіваюсь, що рік цей буде благодатним для України і для кожного з нас, додасть впевненість у завтрашньому дні.

Нехай же прийдешні свята принесуть радість і спокій у Ваші родини, укріплять віру в душі та зігріють любов'ю серця. А різдвяна зірка осяє кожну оселю, додасть здоров’я й наснаги, стане початком нових звершень та успіхів для всіх нас. Додасть сил та витримки тим, хто зараз наполегливо і мужньо боронить нашу українську землю від російських загарбників і вдень, і вночі, і в будні, і на свята, заради миру та найкращого майбутнього для всіх нас, заради світлого майбутнього у нашій сильній і міцній державі!

Разом з Богом у Новий переможний 2023 рік!

Щасливого Нового року!

Христос Рождається! Славімо Його!


З великою вдячністю та найкращими побажаннями Ольга Хайнас, директор Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів


51 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page