• Verkhnovyznytska Shkola

Колегія відділу освіти Мукачівської РДА

27 серпня 2020 року у режимі відеоконференції відбулася колегія відділу освіти Мукачівської райдержадміністрації на платформі Zoom для керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Мукачівського району.

У роботі відеоконференції взяли участь:

• Ващенок Микола Миколайович, начальник відділу освіти Мукачівської районної державної адміністрації,

• Зварич Віталія Юріївна, завідувач районного методичного кабінету,

• методисти РМК,

• керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, інклюзивно ресурсного центру та члени колегії.

На колегію виносилися питання:

1. Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2019-2020 навчальному році та основні завдання на 2020-2021 навчальний рік.

2. Про нагородження педагогічних працівників, які підготували переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, ІІ (обласного) етапу захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнських конкурсів.

3. Про висунення кандидатури на нагородження обласною педагогічною премією імені Августина Волошина.

Ващенок Микола Миколайович, начальник відділу освіти Мукачівської райдержадміністрації у своїй доповіді інформував присутніх про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2019-2020 навчальному році та основні завдання на 2020-2021 навчальний рік. Розглянуто питання відновлення та функціонування закладів дошкільної освіти, особливості початку навчального року, медичного огляду всіх учасників освітнього процесу, оплати праці педагогічних працівників, створення належних умов для навчання і виховання, у тому числі дітей з особливими освітніми потребами.

Микола Миколайович звернув особливу увагу на дотримання усіх протиепідемічних заходів у закладах освіти, передбачених нормативними документами на період карантину, затверджених відповідними постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Геревич Любов Михайлівна, завідувач Барбівського дошкільного закладу освіту та Алмашій Надія Василівна, директор Яблунівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа-сад І ступеня» доповіли про готовність закладів освіти до роботи, поділилися здобутками та перспективами щодо організації освітнього процесу в 2020-2021 навчальному році.

За результатами роботи у 2019-2020 навчальному році, сумлінну і творчу працю, успіхи у роботі з творчою, обдарованою молоддю педагогічних працівників району представлено до нагородження преміями у сумі:

Олімпіади

І місце – 5 тисяч;

ІІ місце - 4 тисячі;

ІІІ місце – 3 тисячі.

Конкурси

І місце - 4 тисячі

ІІ місце - 3 тисячі

ІІІ місце - 2 тисячі

За значний особистий внесок у розвиток освіти, досягнення на педагогічній ниві виховання підростаючого покоління, з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці та підвищення престижності вчительської професії Возняк Любов Іллешівну, вчителя математики Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, наставника неодноразових переможців і призерів обласних олімпіад представлено до нагородження щорічною обласною педагогічною премією імені Августина Волошина.

Після розгляду всіх питань порядку денного прийнято рішення підсумкової колегії відділу освіти.

Завершуючи засідання колегії, Микола Миколайович подякував всім за роботу та привітав освітян район з початком нового 2020-2021 навчального року, побажав всім міцного здоров’я, наснаги та творчих здобутків у почесній справі.

ДЖЕРЕЛО

61 перегляд0 коментар