top of page

Льодова ковзанка. День другий (фото, відео)Цього року зима зовсім не поспішала вступити у свої володіння. Весь грудень стояла сира, похмура й сіра погода. Ми вже навіть злегка хвилювалися, що не побачимо снігу. І ось на кінець зимових канікул природа піднесла нам свій сніговий сюрприз. Завдяки цьому для всіх діток настав час зимових розваг , а це – сніжки, санчата, лижі, ковзани. Прийнявши естафету від третьокласників, 7 лютого четвертокласники в супроводі директора Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ст. – Хайнас О.М., та вчителів Кадар О.І., Бабик М.В., Гузинець М.І., відвідали ковзанку.

Льодова арена – місце, де можна весело провести час. Тут емоції, адреналін, швидкість і яскраві враження! Звичайно, не обійшлося без падінь, але казкова атмосфера і буря позитивних емоцій відсунули дрібні невдачі на задній план.

Діти цікаво провели час на льоду, отримали безліч емоцій, покаталися на атракціонах, покуштували смачні Гонконгські вафлі, зігрілися гарячим чаєм. Дякуємо організаторам, за залучення учнів до соціальної програми.


 

Переглянути весь140 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page