• Verkhnovyznytska Shkola

Маски в приміщеннях та поза ними: ВООЗ оновило правила маскового режиму

Оновлено: 25 груд 2020 р.

У зв’язку з поширенням другої хвилі пандемії COVID-19 у світі, Всесвітня організація охорони здоров’я оновила правила маскового режиму.

В оновлених рекомендаціях зауважили, що:

• захисні маски необхідно носити в приміщеннях і поза ними, в разі якщо фізично неможливо дотримуватися дистанції щонайменше метр;

• якщо це приміщення школи та магазину і всередині не можна дотримуватися дистанції, то одягати маски варто обов'язково;

• у погано провітрюваних будівлях також слід дотримуватись маскового режиму, незалежно від можливості дотримуватися дистанції;

• діти у віці від 6 до 11 років повинні носити маску залежно від усвідомленого ставлення до неї та з урахуванням епідеміологічних обставин.

Оновлені правила поширюються на дорослих, дітей старше 12 років та людей в групі ризику, зокрема пенсіонерів.

Втім, дітям до п’яти років ВООЗ не рекомендує носити маски.

вул. Миру, 56, с.Верхня Визниця, Мукачівський район, Закарпаття