top of page

«Мир на землі – радість у родині» (фото)


«Хай буде мир для України!» –

Всі просять: доньки і сини.

Молитви наші Богу линуть,

Щоб більше не було війни.


Хай квітне наша Україна,

Буяє золотом ланів!

До Бога пісня наша лине…

Йому присвячений той спів.


Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшли тематичні заходи. Анжелікою Сарканич, педагогом-організатором спільно з учнями 1-4 класів організовано флешмоб «Ми за мир!»

Класними керівниками проведено години спілкування «Мир на землі – радість у родині».

У шкільній бібліотеці Сніжаною Штець організовано книжкову виставка «Під мирним небом»

Школярі висловлювали побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!»

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Хай буде мирним небо над Україною!

 

Переглянути весьОстанні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page