top of page

Міжнародний день захисту дітей! (фото)

Першого літнього дня у світі відзначають День захисту дітей. Свято, присвячене дітям і підліткам. На жаль, цього року День захисту дітей в Україні знову проходить в умовах війни – вона торкнулася життя кожного маленького українця. Від початку повномасштабного вторгнення сотні тисяч дітей змушені тимчасово жити за межами України, десятки тисяч годинами проводять час у сховках, перечікуючи повітряні тривоги, тисячі діток живуть у зоні бойових дій, невідомо, скільки українських дітей викрали та вивезли за межі країни. У це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

У Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів до Дня захисту дітей. Весело, дружно та активно пройшли турніри з футболу ( 6 класи), волейболу (7 класи). Свої емоції та почуття дівчата 6 класів проявили в конкурсі малюнок на асфальті. Здобувачі освіти 1,5,6 класів організували виставку малюнків «Мої мрії – моє майбутнє».

Учні 5-х і 8-х весело і змістовно провели час на природі.

Дорогі діти! Нехай не тільки в цей святковий день, а й у будь-який інший, кожна дитина буде оточена любов’ю і турботою! Нехай збуваються всі ваші бажання, нехай батьки завжди будуть вам підтримкою.

 

Останні пости

Дивитися всі

Комментарии


Пост: Blog2_Post
bottom of page