![](https://static.wixstatic.com/media/491d11_be49a23170c8403280fe3f484bd65836~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_77,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/491d11_be49a23170c8403280fe3f484bd65836~mv2.jpg)
Щороку, 1 грудня весь світ відзначає міжнародний день боротьби зі СНІДом. Шкільна родина також долучилася до висвітлення важливої всесвітньої проблеми.
З учнями 10 класів проведено тренінг "Зупинимо СНІД поки він не зупинив нас!"
Психолог школи Марина Богдан акцентувала увагу на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема і школа тут займає далеко не останнє місце. Адже, саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.
Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, бо проінформованість - це найкращих захист у подібних проблемах.