top of page

Палітра педагогічного досвіду: обмін думками (відео)

У Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено чергове засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу на тему «Палітра педагогічного досвіду: обмін думками».

План засідання

1. Доповідь на тему «Моделювання, проектування, конструювання уроку вчителем нової української школи інноваційних технологій (форми і методи подачі навчального матеріалу)».

2.Підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів суспільно-гуманітарного циклу

3. Оцінювання учнів у 5-7 –х класах НУШ

4. Відвідування та обговорення уроку із зарубіжної літератури в 11 класі (Хайнас Ганна Михайлівна)

5. Відвідування та обговорення  уроку із української літератури в 10 класі (Махлинець Марія Василівна)

На засіданні Марія Махлинець виступила з доповіддю «Моделювання, проектування, конструювання уроку вчителем нової української школи інноваційних технологій (форми і методи подачі навчального матеріалу)».

Колеги радо ділились досвідом роботи у класах НУШ.

Хайнас Ганна Михайлівна провела напрочуд цікавий урок в 11 класі на тему"Альбер Камю «Чума»: проблематика, сюжет, образи і композиція твору".

Вчителька на уроці ефективно використовувала інноваційні технології. Аналізуючи зміст роману, характеризуючи персонажів твору, учні визначали особливості поетики і стилю роману, його алегоричний і філософський зміст.

Ганна Михайлівна працювала над розвитком навичок аналізу літературного твору, над вдосконаленням вмінь висловлювати власну думку. Упродовж уроку вчителька формувала моральні компетентності учнів.

На уроці чітко визначено значення величі Людини. У будь-яких життєвих ситуаціях кожен із нас повинен залишатися з високими моральними цінностями.

Марія Василівна Махлинець провела урок у 10 класі на тему «Проблематика твору «Мойсей»: історичний шлях нації, визначна особистість як її провідник, пробудження національної свідомості, історичної пам’яті».

Вчителька допомогла учням висвітлити філософські мотиви поеми, розкрити зміст і духовне багатство твору, монументальність образу Мойсея – народного поводиря і пророка, з’ясувати автобіографічні моменти в поемі.

На уроці чітко проведено такі паралелі:

-  Біблійний Мойсей,

-  Мойсей Івана Франка,

-  Іван Якович Франко.

Усі вони пророки й поводирі, які були відкинуті своїми і на своїй землі.

На уроці Марія Василівна працювала над формуванням мовної компетентності учнів та вихованням в них почуття національної гідності.

На уроках в обох класах доведено актуальність тем. Обидві вчительки зуміли поєднати програмовий матеріал із сьогоденням. Довели, що література була і залишається тою складовою, яка є стимулом життя і прагненням людства до волі, правди, щасливого життя. А для цього йому потрібен поводир з високими моральними цінностями, який би залишався Людиною й керівником і в горі, і в радості.

 


Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page