top of page

Прагніть досягнути успіху! (фото)


У дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, в школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам… Обираємо друзів, подруг. І в основі вибору кожного з нас свої критерії. Вибір існує щоденно, щохвилини. Різний за своєю серйозністю. Неоднаковий за своїми наслідками.


Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, одна з умов відчуття життєвої повноцінності.


Профорієнтаційна робота з учнями це напрям роботи, в якому систематизуються відомості про зміст та перспективи сучасних професій, форми й умови оволодіння різними спеціальностями, стан та потреби ринку праці.


11 листопада учні 8-их класів з вчителями Сарканич В.В. та Бобела Ю.В., мали змогу взяти участь в перегляді цікавого та змістовного профорієнтаційного уроку «У світі професій на локальному ринку праці» (платформа ZOOM), за сприяння Мукачівського міськрайонного центру зайнятості.


А вже 15 листопада для учнів 11-х класів було проведено зустріч з представниками Мукачівського РТЦК та СП. Працівник ЗСУ, головний спеціаліст відділу рекрутингу та комплектування Мукачівського РТЦК та СП Юрій Щур ознайомив учнів з перевагами військової служби.


Отже, вибір професії один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства.


Останні пости

Дивитися всі

Σχόλια


Пост: Blog2_Post
bottom of page