• Verkhnovyznytska Shkola

Профорієнтація: з випускниками говорили про навчання у Нацакадемії ДПС України ім.Б.Хмельницького

Оновлено: 25 груд 2020 р.

9 вересня, в Верхньовизницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів випускних 11-х класів з представниками Національної академії державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.

Під час проведення заходу представники Олена Шевченко заступник начальника відділу з добору та Емілія Швед офіцер відділу з добору Державної прикордонної служби в Закарпатській області, розповіли старшокласникам про те, наскільки важливою та необхідною військова сфера діяльності в сучасній Україні. Окрім того, детально роз’яснили умови та особливості здобуття вищої освіти у Національній академії, а також перспективи подальшої кар’єри її випускників.

На завершення прикордонники зазначили, що основою успіху є невтомна праця та навчання.

Інші публікації до теми:

Профорієнтація: Нацакадемія ДПС України ім.Б.Хмельницького (інфографіка, відео)

17 перегляд0 коментар

вул. Миру, 56, с.Верхня Визниця, Мукачівський район, Закарпаття