• Verkhnovyznytska Shkola

Про перший етап конкурсу "Учитель року 2021", який проходив на Мукачівщині (відео)


З метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення та підтримки талановитих педагогічних працівників, сприяння висвітленню, впровадженню, використанню досвіду роботи кращих учителів району 26 листопада 2020 року у залі Мукачівської районної ради проведено підсумки І (районного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» за номінаціями: «Керівник закладу», «Математика», «Українська мова та література», «Трудове навчання».


Цьогоріч всеукраїнський конкурс «Учитель року-2021» проходив нетрадиційно, у режимі онлайн. У І (районному) турі конкурсу взяли участь 15 педагогів із 10 закладів загальної середньої освіти.


Хоча, зараз, серед номінантів і не було педагогічних працівників із Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, але окремі колеги нашого закладу допомагали організаторам у реалізації певних його етапів конкурсу. Зокрема, Любов Возняк, вчитель математики головувала у фаховому журі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» з номінації «Математика».


Також відмітимо й одного номінанта - вчителя із Пузняковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, який працює в нашому закладі освіти за сумісництвом вчителем трудового навчання - Віталія Бабілю. Він також достойно взяв участь у конкурсі "Учитель року - 2021" у номінації "Трудового навчання". Але, як справжній джентльмен, поступився у призових місцях коліжанкам з інших закладів, залишивши собі визнання лауреатом конкурсу.
Зауважимо, що оргкомітет та журі І туру конкурсу висловили щиру подяку всім учасникам конкурсу, зазначивши, що "особливістю вчительського конкурсу є те, що в ньому немає переможених, адже кожен із конкурсантів для себе здобув особисту перемогу".


 

Дивіться також:107 переглядів