top of page

Україна соборна. Разом до перемоги! (відео)Українська мрія – єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель її так звані сусіди, прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси.

Щорічно 22 січня українці святкують День Соборності України. Цей день нагадує усім про важливість свободи та незалежності держави. І з кожним роком це свято набуває все більшого символізму, адже соборність – це не тільки спільна територія, це й духовна єдність, спільні ідеали, цінності та прагнення українців. Але в цей важкий та трагічний рік ми вкотре змушені боротися за нашу єдність, незалежність та свободу. За час повномасштабної війни, яку розв’язала росія, ми довели, що український народ сильний та незламний!

У цей день Верхньовизницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів приєднується до привітань на адресу всього українського народу! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page