top of page

Учителю, ти є і будеш вічно!


Під таким девізом 1 жовтня у Верхньовизницькому ЗЗСО з нагоди Дня Вчителя проведено день самоврядування. Учні 11-х класів разом із класними керівниками Світланою Марцій та Марією Махлинець готувалися до цього свята заздалегідь.

Напередодні розподілили доручення, взяли теми занять у вчителів-предметників і старанно писали конспекти та виготовляли унаочнення, щоб провести свій перший урок на належному рівні.

Класне приміщення перевтілили на вчительську кімнату, а методичний кабінет – на імпровізовану кав’ярню «Вчителька». Власноруч виготовили подаруночки для кожного вчителя.

Сьогодні до закладу прийшли одинадцятикласники раніше, ніж завжди. Аліна Фаринич прийняла пост директора і відразу взялася за роботу: провела нараду і видала накази. Крістіна Обіцька та Марія Петерлик, заступники директора, провели педраду на тему «Шляхи підвищення успішності учнів».


Ганна Фербей та Олена Лінтур, новопризначені психологи, підготували і провели для вчителів тренінг на тему «Дозволь собі бути щасливим» (керівник Марина Богдан).

Надзвичайно цікавим видався концерт, який підготували учні 11-х класів під керівництвом Анжеліки Сарканич. Тут Педагогу лунали слова вдячності, які супроводжувалися співами та танцями. Учні створили атмосферу затишку, доброзичливості, святковості. Вони зуміли підняти настрій кожному вчителю.


На завершення всіх чекав сюрприз. Яніна Меденці, заступник директора з ВР, підготувала фоторепортаж на тему «Такими ми були…. Такими ми стали…». Вчителі із задоволенням поринули у спогади.

Задумане вдалось зробити. Свято відбулось!!!
Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page