• Verkhnovyznytska Shkola

Цьогоріч учнівські предметні олімпіади та конкурси відмінені (документ)


З метою запобігання поширенню захворювання на території Закарпатської області та мінімізації безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього процесу та на підставі результатів громадського обговорення і рішення 529 (96,0%) закладів освіти області про недоцільність проведення у 2020/2021 навчальному році II, III етапів олімпіад і конкурсів, департамент освіти і науки Закарпатської ОДА відмінив їх проведення у цьому навчальному році наказом від 06.11.2020 р. №151 "Про відміну проведення у 2020/2021 навчальному році олімпіад і конкурсів".


Поряд із цим, також наказують утриматися від проведення у 2020/2021 навчальному році будь-яких масових освітніх, спортивних та культурно-мистецьких заходів у всіх закладах освіти - до покращення епідеміологічної ситуації в регіоні.


Нагадаємо, що 2-4 листопада Верхньовизницькою школою було проведене Громадське обговорення: доцільність проведення олімпіад та конкурсів у період епідемії COVID-19, ініційоване департаментом освіти і науки облдержадміністрації.


В результаті онлайн-анкетування переважна більшість респондентів висловилася про недоцільність проведення олімпіад та конкурсів у період епідемії:
67 переглядів

Останні пости

Дивитися всі