top of page

Щодо встановлення тарифного розряду асистенту вчителя

Лист Міносвіти від 06.02.2019 р. № 1/11-1143


ЛИСТ

від 06.02.2019 р. N 1/11-1143

Щодо встановлення тарифного розряду асистенту вчителя


Оплата праці асистента вчителя закладу загальної середньої освіти здійснюється за 10 — 12 тарифними розрядами, як це визначено у додатку 6 до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. № 557. Тарифні розряди встановлюються за наслідками атестації.


У пункті 4.11 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 06.10.2010 р. № 930 (далі — Типове положення), визначені умови проведення атестації педагогічних працівників, посади яких не передбачають присвоєння кваліфікаційних категорій. Так, педагогічному працівнику, який працює на посаді асистента вчителя, незалежно від рівня здобутої ним освіти за результатами атестації встановлюються тарифні розряди.


При встановленні тарифного розряду враховуються освітній рівень працівника, професійна компетентність, педагогічний досвід, результативність та якість роботи, інші дані, які характеризують його професійну діяльність.


Відповідно до пункту 3.27 Типового положення за педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.


При прийнятті на роботу на посаду асистента вчителя працівника, який раніше не проходив атестацію, керівник закладу може встановити тарифний розряд в межах вилки розрядів, визначених для такої посади у додатку 6 до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. № 557.


Заступник Міністра С. Даниленко


Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/listi-rozyasnennya/oplata-pratsi/shchodo-vstanovlennya-tarifnogo-rozryadu-asistentu-vchitelya/

486 переглядів

Останні пости

Дивитися всі
Пост: Blog2_Post
bottom of page