top of page

Європейський день боротьби з торгівлею людьми (фото)Тема експлуатації людини є актуальною в 21 сторіччі. Це кримінальна індустрія, яка розвивається, і боротьба з нею є важливим завданням для всього світу та для України зокрема.


18 жовтня 2007 року з ініціативи Європейського парламенту започатковано Європейський дня боротьби з торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об'єднання зусиль для протидії цьому явищу. З метою підвищення рівня обізнаності учнів щодо сучасних проявів торгівлі людьми, в Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів.


Класні керівники 1-11 класів провели години спілкування «Не стань жертвою!», «Сучасне рабство», «Торгівля людьми - ганебне явище», «Як не потрапити в рабство».


Сніжаною Штець, шкільним бібліотекарем оформлено тематичну виставку «Ні - сучасному рабству!»


Марина Богдан, психолог та Анжеліка Сарканич, педагог-організатор провели годину спілкування з елементами тренінгу та оформили просвітницький стенд «Людина - не товар». Яніна Меденці, вчитель образотворчого мистецтва разом з учнями організували виставку малюнків.Пам’ятайте: стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації.


Отже, лише об'єднавши зусилля, ми зможемо подолати проблему торгівлі людьми.
71 перегляд

Останні пости

Дивитися всі
Пост: Blog2_Post
bottom of page