top of page

Є професія у світі — серце віддавати дітям! (фото)Учителем не кожен може бути, Не кожне серце вміє говорить... Учитель лише той, хто вміє чути, Окрилити, навчити і любить.

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Цього року День вчителя в Україні припадає на 1 жовтня.

Колектив Верхньовизницього ЗЗСО І-ІІІ ступенів відзначив це чудове свято різними заходами. Вже традиційно до Дня вчителя учнями 11 класу проведено день самоврядування. На честь майбутнього свята в п'ятницю перед Днем вчителя старшокласники пробують свої сили у нелегкій праці вчителя. На завершення дня, одинадцятикласники, разом із класним керівником Уляною Сенюк та педагогом-організатором Анжелікою Сарканич, у актовій залі привітали освітян. Атмосфера цього дня для всіх працівників закладу була насправді теплою та дружньою.

Дякуємо нашим захисникам за можливість вчитися та навчати.

Бажаємо всім учителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.


 


296 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


Пост: Blog2_Post
bottom of page