top of page

Із Днем Різдва Пресвятої Богородиці!


Шановні колеги, учні, батьки та всі жителі Верхньої Визниці!


21 вересня християнський церковний календар ознаменований величним святом Різдва Пресвятої Богородиці!


У цей великий день, на рубежі Старого й Нового Завіту народилася Преблагословенна Діва Марія, яку Господь закликав послужити великій таємниці земного втілення Бога – стати Матір'ю Спасителя світу, Господа нашого Ісуса Христа.

Різдво Божої Матері ознаменувало настання часу, коли почали відбуватися великі та втішні Божі послання про порятунок роду людського від рабства диявола. Це подія наблизила на землі благодатне Царство Боже.

Діва Марія стала провідником між людьми та Богом. В усі часи до неї зверталися з важкими хворобами, ті, хто потребує хліба й даху, жінки просили про допомогу і захист.


День народження Пресвятої Діви Марії - престольне свято, яке відзначають у Верхній Визниці храм УПЦ на честь Різдва Божої Матері та греко-католицький храм Різдва Пресвятої Богородиці.


В цей славний день щиро вітаю настоятелів храмів о.Іллю Ляха та о.Ярослава Долгоша, усіх прихожан і всіх християн с.Верхня Визниця з цим прекрасним святом – Днем Різдва Пресвятої Богородиці!


Бажаю всім такої віри і наполегливості, які були притаманні батькам Богородиці, щоби за наші молитви, старання, відношення до ближніх наша країна була обдарована Всевишнім радістю, миром, процвітанням та достатком. Бажаю спокою в душі, сімейної гармонії, міцного кохання, миру, щастя, міцного здоров’я!


Нехай Пресвята Богородиця береже Вас і близьких!


У день Різдва Богородиці

Чудо станеться нехай.

Серце хай щастям наповниться,

Буде в душі Вашій рай.

Хай ні хвороби, ні прикрості

Вас ніколи не знайдуть.

Будуть хорошими новини,

Радість лише роки несуть.


З повагою Володимир Фаринич, директор Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів

47 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page