![](https://static.wixstatic.com/media/491d11_f527e681662045968423a73c7d38cc33~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_77,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/491d11_f527e681662045968423a73c7d38cc33~mv2.jpg)
Бої за Дебальцеве стали другим після Іловайська масштабним випадком використання російської армії у війні на сході України. Хтось мудрий сказав: із втратою кожної людини ми втрачаємо цілий Всесвіт. В Дебальцево ми втратили українських військових, які поклали життя, за частинку України. Кожен мав свої мрії, будував плани на майбутнє, малював в уяві свій маленький світ. Не судилося...
Сьогодні, 18 лютого, з учнями 11-Б класу вчителем О.І. Лубочко, проведено урок мужності «У їхніх серцях жила Україна…», із вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві.