top of page

16 днів проти насилляЗ метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насилля».


Для учнів 1-4 класів класними керівниками проведені години спілкування «Насилля не для нас».


В 5-6 класах проведено виховні заходи, в ході яких обговорювалися проблеми дітей та людей з обмеженими можливостями «Вчимося жити в мирі та злагоді» та «Подорож до країни доброти».


З учнями 7-8 класів психологом школи Марина Богдан проведено заняття з елементами тренінгу «Життя без насилля», «Геть насилля над дітьми». Також були проведені відповідні заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з учнями 10 класів, з метою отримання знань щодо профілактики ВІЛ-інфекції «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас».

Класний керівник 10-А класу Ганна Хайнас провела виховний захід на тему «Зупинимо насилля разом!».


Вчитель образотворчого мистецтва Яніна Меденці провела виставку малюнків «Моя родина вільна від насилля!».


Шкільний бібліотекар Сніжана Штець організувала виставку публікацій «Насильству немає виправдання».


І на завершення акції, 10 грудня, з нагоди відзначення 73-річчя встановлення Всесвітнього Дня прав людини, вчителем правознавства Анжелікою Сарканич та учнями 9 класу, проведено відкритий урок інформ-дайджест «Права людини – минуле, сьогодення, майбутнє…». Під час уроку учні виступили у ролі журналістів трьох видань газет: «Голос», «Факти», «Молодь України», змогли розширити знання про Загальну декларацію прав людини та про історію її створення.


 

Переглянути весь
Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page