top of page

16 днів проти насильства (фото)


Щороку в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться акція "16 днів проти насилля". Мета акції - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.


Педагогічний колектив Верхньовизницької школи також долучився до акції. Протягом 16 днів проводились різноманітні просвітницько-профілактичні заходи з питань протидії насильству, дискримінації, приниження.


Психолог школи Марина Богдан проводила тренінги з учнями 5-11 класів, тестування анкетування, перегляд відеороликів: "Геть насильство над дітьми", "Життя без насильства", "Права людини у контексті запобігання та протидії домашньому насильству".


Заступник директора з виховоної роботи Яніна Меденці, педагог-організатор Анжеліка Сарканич та класні керівники (Лубочко Ольга, Марія Тягур, Марія Махлинець, Світлана Марцій, Ганна Хайнас, Неля Черепаня, Уляна Сенюк, Мар'яна Лакататош, Віталія Сарканич, Наталія Кость, Марина Богдан та Анжеліка Сарканич) проводили виховні години, круглі столи, диспути: "Захистимо дітей від насильства", "Ми знаємо свої права", "Молодь проти СНІДу", "Наші долоньки проти насилля", "Стоп насильству".


Учні школи підготували тематичні малюнки та стінгазети.


Актуальність проблеми полягає в тому, що одним із показників духовного розвитку та соціальної зрілості суспільства є гуманне ставлення людей одне до одного.


Переглянути весь ФОТОАЛЬБОМ

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page