Амбасадор дитинства (фото)

14 січня учні окремих пільгових категорій нашого закладу відвідали благодійний захід «Амбасадор дитинства».

Організатором заходу є Всеукраїнська громадянська ініціатива із соціальної адаптації дітей за напрямом спілкування «Рівний-рівному». Захід проходив на базі Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв.

Цікава та змістовна програма, зірки української естради, ростові ляльки, майстер-класи з виготовлення пряників, аквагрим, аеродизайн та різні смаколики зробили справжнє свято та море позитиву для дітей Закарпаття.

Емоції та гарний настрій переповнювали учнів в такі важкі часи для нашої України!

Дякуємо всім причетним до організації та проведення чудової поїздки в місто Ужгород!

Слава Україні!