Батьківські збори в укритті (фото)

Важливою складовою частиною освітнього процесу сучасного закладу освіти є організація роботи з батьками учнів, яка значною мірою впливає на успішність.

22 серпня 2022 року у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися батьківські збори батьків майбутніх першокласників.

Ольга Хайнас, директор закладу провела екскурсію до укриття та ознайомила батьків із особливостями організації освітнього процесу у 2022-2023 році. Саме тут, в одному з приміщень і продовжили зустріч.

Марина Богдан, психолог закладу, провела просвітницьку бесіду та анкетування з батьками. Основна мета даної бесіди – роз'яснити батькам головні компоненти готовності дитини до навчання та надати рекомендації відносно підготовки вдома.

Ольга Поляк та Ольга Лапей, класні керівники ознайомили батьків з особливостями НУШ, поділилися рекомендаціями як досягти найкращих результатів, як зробити навчання дітей цікавим та комфортним.

Бажаємо успішного навчання та щасливого й мирного майбутнього нашим першокласникам.