Безпека дорожнього руху – це наше життя! (фото)

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН з 13 по 19 листопада 2023 року в Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено 2-й етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня проведено ряд заходів:

• Єдиний національний урок на тему «Безпечна дорога додому». У кожному класі було проведено низку тематичних бесід, вікторин, ігор  та  занять, зокрема: «Будь помітним на дорозі», «Будь помітним на дорозі!», «Країна дорожніх знаків», «Азбука безпеки на дорозі» (класні керівники).

• Урок здоров’я, безпеки і добробуту в 6 класах та основ здоров’я в 7 класах на тему «Безпека на дорозі-безпека життя» (Уляна Сенюк).

• Виховне заняття в ГПД «Безпека понад усе» (Ольга Касинець)

• проведення бесід з батьками учнів та вихованців щодо забезпечення захисту життя та здоров'я дітей в процесі дорожнього руху.

• створення інформаційного куточку в бібліотеці закладу «Ми за безпеку руху!» (Сніжана Штець).

• виставка дитячих малюнків «Безпечний  рух – твій вірний друг!» (Яніна Меденці).

В цікавій ігровій формі здобувачі освіти повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільми, відеопрезентаціі та  визначали порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.

Отже, бережіть себе та не ігноруйте правил дорожнього руху!