Велична і свята, моя ти Україно! (фото)

30 років!... Багато чи мало? Для держави, мабуть, мало. Та, заглянувши в минуле, можна належно оцінити свою Батьківщину. Сьогодні ми, живі свідки історії, можемо стверджувати одне: «Ми – українці, що живемо у своїй незалежній державі».

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України проводились урочистості й у Кольчинській ТГ. Учні та працівники Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли активну участь у святкуванні Дня народження України. Найактивніші школярі були учасниками ранкового велопробігу. Ансамбль «Дивоцвіт» порадував присутніх чудовим виконанням пісень «Рідна мова» та «Вишиванка». Іванна Лубочко виступила з власною поезією «Рідна мова».

Нехай Україна квітне, нехай небо буде чистим і мирним, нехай люди будуть здоровими та щасливими!

Слава Україні!