Відкритий урок з історії України

17 грудня відбулося засідання методоб᾽єднання вчителів суспільногуманітарного циклу. Відповідно до плану роботи методоб᾽єднання Надія Хайнас провела відкритий урок з історії України в 10-Б класі на тему «Західноукраїнська Народна Республіка (ЗУНР). Злука УНР та ЗУНР. Українсько-польська війна».

Для розкриття нового матеріалу Надія Василівна, як досвідчений педагог, використала різні види навчальної діяльності. Задля візуалізації епохи, максимальної результативності уроку, вчителька застосувала мультимедійні засоби навчання.

Надія Василівна – висококваліфікований педагог, яка вміло оперувала знаннями за весь курс історії та доступно донесла їх до учнів.

У ході уроку учні показали, що вони мають достатні навички аналізу та узагальнення матеріалу, висловлювання власної думки та мотивування висновків.

Увесь урок був пройнятий вихованням в учнів любові до рідного краю, України, до свого народу на історичних прикладах.