День Збройних сил України (фото)

Всіх українців ми вітаємо
З Днем українських Збройних Сил,
Відваги, мужності бажаємо,
Всім тим, хто Батьківщину любив!

День Збройних сил України відзначається в нашому закладі вже традиційно. Цьогоріч під час повномасштабної війни це свято набуло для українців нового, набагато більшого значення.

Сьогодні, 6 грудня, у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів, відповідно до плану роботи, відбулося засідання методоб’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД. Вихователь ГПД Загородня Світлана Василівна провела відкриту виховну годину «6 грудня – День Збройних сил України». Впродовж заняття було проведено багато цікавих видів роботи. Учні вміло розгадували кросворди на патріотичну тематику, працювали з прислів’ями, було переглянуто змістовний відеоматеріал, що підтримує патріотичний настрій молодших школярів. Заняття було цікаве і змістовне. Декламуючи вірші, учні дякували всім тим, хто обрав нелегкий шлях військовослужбовця; тим, хто готовий пожертвувати собою заради їх щасливого і вільного майбутнього. З вдячністю згадували тих, хто віддав своє життя за незалежність і свободу нашої Батьківщини.

Ми – нація незламних! З Днем Збройних сил України!