День пам'яті Героїв Небесної Сотні (фото, відео)

День пам'яті Героїв Небесної Сотні –

це нагадування про високу ціну свободи

й про цінності, за які й нині воює Україна.

Валерій Залужний

Щороку 20 лютого вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. Цьогоріч вшанування проходитиме під гаслом «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни». В цей день згадують учасників Революції гідності 2013-2014 років та загиблих під час протестів, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи громадян, європейське майбутнє нашої держави.

У Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено уроки мужності «Сучасні борці за єдність України», з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно–патріотичному дусі.

Учні 4-5-их класів взяли участь в акції «Ангели пам’яті». А ще свої враження від трагічних подій, учні передали через малюнки.

Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Батьківщини поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати!