День української мови та писемності (фото)

Через мову щиро і правдиво Одкривається нам білий світ…

9 листопада – День української мови та писемності і вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця. З нагоди цього свята у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів: бесіди, розповіді про перші рукописні книги, про «Повість минулих літ», без якої ми не мали б історії.

Бібліотекарем Сніжаною Штець організовано виставку літератури.

Учні 9-11 класів разом з учителями української мови та літератури Марією Тягур, Марією Махлинець, Мар’яною Лакатош, заступником директора Ольгою Ревті та вчителем інформатики Віталією Сарканич написали радіодиктант національної єдності.

Сьогодні ж стартував перший етап конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь учні 3-11 класів. Марія Тягур, підсумовуючи роботу дня, сказала, що заради майбутнього ми повинні пам’ятати минуле.

То ж нехай у кожному серці живе рідна мова, та, що пройшла крізь віки й не скорилася!

Зі святом усіх!!!