День учнівського самоврядування! (фото)

30 вересня, на один день у Верхньовизницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні закладу – одинадцятикласники.

Випускники проводили уроки у в 1-10-х класах. Вони готувалися і хвилювалися.

Робочий день виявився нелегким, але успішним. Директор закладу Іван Меденці та його заступники Станіслав Чобаль й Іванна Маховська провели нараду з педколективом.

Коментарі старшокласників від проведення Дня самоврядування звучали так: «Скажу одне – бути вчителем не так вже й легко, як багато хто думає, але дуже цікаво. Особливо приємно, коли ти отримуєш віддачу від своїх учнів. Тож дякуємо вам, вчителі!»

Також учні школи відвідали вдома та привітали пенсіонерів-вчителів з Днем працівника освіти.

Приємним сюрпризом для учнів 1-7 класів став приїзд планетарію, де вони мали змогу подивитись мультфільми та наукові фільми про цікавий Всесвіт.

День минув цікаво та плідно.