Миру і добра кожній дитині! Заключний концерт "Дивосвіт дитячих талантів" (фото, відео)

Діти – цвіт Землі, майбутнє нашої країни, найдорожчий скарб, безмежна любов і щастя. Саме для них створено Міжнародний день захисту дітей, який щороку відзначаємо 1 червня. З нагоди цього свята на базі Верхньовизницького ЗЗСО І- ІІІ ступенів проведено фестиваль творчості «Дивосвіт дитячих талантів».

Гарно прибрана зала зустріла гостей закладів освіти Кольчинської селищної ради: Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Кленовецької гімназії, Жборівської початкової школи та Кленовецької початкової школи.

На святі були також присутні:

• голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб ;

• староста Верхньовизницького старостинського округу Михайло Кушнір;

• староста Пузняківського старостинського округу Ольга Хохол;

• начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради Володимир Фаринич;

• головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради Віталія Зварич;

• спеціаліст відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради Марія Окс;

• начальник фінансового відділу Кольчинської селищної ради Ірина Манцоль;

• головний бухгалтер Кольчинської селищної ради Марія Сарканич;

• працівники апарату Кольчинської селищної ради.

Святкова атмосфера заполонила всіх присутніх. Адже кожен підготовлений номер був особливим. Свою творчість продемонстрували вихованці й нашого закладу:

• пісні «Вишиванка», «Шкільний дзвінок» та «Рідна мова моя» – вокальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник – Микола Євтушенко, вчитель музики);

• пісня «Мамина сорочка» – учениця 9 класу Лубочко Іванна (керівник – Микола Євтушенко, вчитель музики)

• власна поезія «Мова» – учениця 9 класу Лубочко Іванна (керівник – Ганна Хайнас, вчитель зарубіжної літератури);

• поезія «Писала калина листи з України» – учениця 11 класу Крисина Крістіна (керівник – Ганна Хайнас, вчитель зарубіжної літератури);

• танець «Клен зелений» – хореографічний колектив «Соколи» (керівники – Анжеліка Сарканич, педагог-організатор та Марина Богдан, психолог).

Сьогодні також було підведено підсумки конкурсів «Малюнок, вірш, лист до мами» та «Воскресни, писанко!».

У номінації на кращий літературний твір «Лист до мами» за І місце нагороджено Фаринич Аліну, ученицю 10-Б класу Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів ( керівник – Марія Махлинець).

Данашовська Ніка, учениця 6 класу Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів посіла ІІІ місце в номінації «Малюнок до мами ( керівник – Яніна Меденці).

Обіцьку Крістіну та Фербей Ганну, учениць 10-Б класу Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів нагороджено за ІІ місце в конкурсі «Воскресни, писанко! (керівник – Ольга Ревті).

Голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб та начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради Володимир Фаринич вручили всім учасникам Почесні грамоти, Подяки та солодкі подарунки.

Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості й надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій, сподівань на краще. Тож нехай дитинство кожного буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові й добра.