Діти – наше майбутнє, а значить - майбутнє України! (фото, відео)

Цей день на планеті хай щастям сія.

Час радісно лине, змістовно й цікаво.

Добробутом повниться кожна сім’я,

Хай війни стихають від сміху дитини,

У мирі лиш зростає дітвора,

А Україна наша процвітає!

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Проте сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з ескалацією насильства, бойових дій на території областей нашої держави. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

На території Верхньовизницького закладу проживає багато ВПО, багато з яких – діти. Ми прагнемо зробити їхнє проживання комфортним та безпечним.

До відзначення Дня захисту дітей в нашому закладі проведено ряд заходів, до яких приєдналися і діти-переселенці.

• Участь в акції «Пишу, малюю листа українському герою», організовану благодійним фондом «Серце до серця».

• Конкурс «Малюнок на асфальті».

• Участь в майстер-класі з розмальовування пряників, організований відділом освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради.

• Онлайн-виставка дитячих малюнків, «Моє майбутнє в мирній Україні!»

• Педагоги та учні нашого закладу відвідали Молебень за здоров`я дітей та мир в Україні.

На завершення дня діти-переселенці отримали солодкі подарунки до Дня захисту дитини.

Щасливого дитинства та ласкавої долі всім українським дітям!