З Днем працівника освіти!

Дорогі вчителі! Шановні працівники Верхньовизницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів!

Щиро вітаю Вас з нагоди нашого професійного свята – Дня працівника освіти!

Ми живемо у час стрімких змін: йде реформування навчальних закладів, послідовно здійснюється модернізація освіти, впроваджуються нові освітні технології. Але при цьому завжди залишається незмінною велика роль Вчителя – наставника та натхненника, порадника та керівника, вихователя і друга. Професіоналізм, творчість, чуйне ставлення до підростаючого покоління завжди будуть відрізняти освітян — представників найвеличнішої серед професій! Кожен з Вас береже у серці пам’ять про тих, кого вчив міркувати, розуміти головні життєві істини, не здаватися перед труднощами, завжди бути готовим навчатися новим знанням, любити рідний край і працювати задля його розквіту! Кожен з Вас щодня і щоуроку докладає всіх зусиль, щоб нове покоління українців зростало розумним і поміркованим, освіченим і вихованим, прогресивним і наполегливим!

Колеги освітяни – Ви ті, хто своєю працею формує щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження. Саме завдяки Вам, наша рідна Верхньовизницька школа, є гарним і затишним навчальним закладом для сотень дітей, що отримують тут міцні ґрунтовні знання! Щира вдячність Вам за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за талант і покликання сіяти мудрість і знання, чуйність і сердечне тепло, які Ви щедро віддаєте школярам та учнівській молоді. Я пишаюся нашою школою і з упевненістю можу сказати, що приводом для гордості є Ви - наші вчителі! Мені пощастило очолювати наш дружній колектив і під час цієї золотої осені, коли ми знову святкуємо це світле свято всіх освітян, я дякую Вам за Вашу працю і хочу побажати здоров'я, щастя, процвітання, поваги, миру і гармонії в душі, тепла у Ваших серцях і оселях! Нехай Ваша щоденна самовіддана праця буде легкою і радісною від щирої любові до учнів, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Вчителем! Бажаю Вам невичерпної енергії й оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, щастя і доброї людської шани! Щасливої Вам долі, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо нашого рідного краю!

З повагою Володимир Фаринич, директор Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів

53 перегляди